More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Progress Architektura

Image 1

Gabion VISION

Ogrodzenie gabionowe VISION

Wiemy, że kiedy planuje się postawienie ogrodzenia okół domu, siedziby firmy lub sklepu, zwraca się szczególną uwagę zarówno na wysoką wytrzymałość i trwałość, jak również nowoczesny i estetyczny wygląd. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy najnowszą kolekcję naszej firmy, jaką są ogrodzenia gabionowe Progress. Aby zapewnić najlepsze parametry techniczne oraz nowoczesną formę, połączyliśmy opinie klientów, wiedzę architektów, jak również nasze doświadczenie. W rezultacie powstała solidna konstrukcja, która pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Oferowane przez nas instalacje wyróżniają się elegancją stalowego kosza, a także naturalnością kamienia.

Gabiony firmy Progress produkowane sa na wymiar, dlatego w celu poznania szczegolow prosimy o kontakt


Image 2

Gabion VISION

Tworząc nasze innowacyjne ogrodzenia gabionowe Progress kierujemy się kilkoma zasadami. Są to między innymi solidność konstrukcji, dbałość o najmniejsze szczegóły, jak również szerokie możliwości wykończenia. Dzięki temu tworzymy instalacje całkowicie dostosowane do potrzeb klienta, które staną się zarówno wytrzymałym zabezpieczeniem posesji, jak i elementem dekoracyjnym. Niezwykle atrakcyjnym efektem, który polecamy, jest założenie specjalnych listew LED, przy wypełnieniu koszy szklanymi kamieniami. Taka konfiguracja zapewnia niezapomniane efekty świetlne.

Image 3

Gabion VISION

Przy każdym zamówieniu, składanym naszej firmie, parametry techniczne są ustalane indywidualnie. Najczęściej nasze konstrukcje mają budowę modułową, co pozwala na stworzenie wielu dowolnych aranżacji. Zazwyczaj możliwości własnej konfiguracji opierają się na kilku istotnych cechach. Jest to przede wszystkim grubość koszy, wielkość i rodzaj kratki, sposób przykrycia, rodzaj narożników (np. zaokrąglony), szczegółowe informacje dotyczące słupków oraz poszczególnych elementów mocujących. W razie potrzeby proponujemy także zamki, automatykę do bram, jak również listwy LED.Aby poznać szczegółową ofertę firmy Progress Architektura prosimy o kontakt.
Adresy punktów handlowych znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Sprawdź naszą ofertę!