More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Kost-Bet

Image 1

Ogrodzenie gładkie Royal

Murki i ogrodzenia

Murki i ogrodzenia to elementy niezbędne na każdej posesji. Dzięki nim można ogrodzić teren, a także zróżnicować architekturę ogrodową. Nowoczesne ogrodzenia wykonywane są przede wszystkim z gładkiego kamienia z delikatną linią fug. System ogrodzeniowy pozwala na stworzenie kompletnego muru wraz z okapnikami i daszkami. Do domów klasycznych idealne są ogrodzenia łupane. Znakomicie imitują kamień naturalny. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić związki naszego domu czy ogrodu z naturą. Liczne formy i kolory umożliwiają aranżacje całych układów, dzięki czemu zachowamy spójny i konsekwentny styl.

Ogrodzenie gladkie ROYAL | Kolor MARAGO
Image 2

Kostka dekoracyjna SLAVIA

Kostki brukowe

Kostki dekoracyjne przede wszystkim pełnią funkcję ozdobną, ale mają też znakomite właściwości użytkowe. Oferowane kostki brukowe na podjazdy, tarasy i alejki ogrodowe to gwarancja trwałości, wygody w użytkowaniu, zapewnienia niepowtarzalnego stylu nawierzchni. Kostki ozdobne mają wiele zastosowań. Najczęściej tworzone są z nich dekoracyjne place, podjazdy i alejki. Zarówno w przestrzeni publicznej, jak i przy projektowaniu przydomowej aranżacji. To alternatywa dla płyt tarasowych. Szeroka paleta kolorystyczna możliwa stworzenie estetycznej, niepowtarzalnej nawierzchni. Także złożonej z kół, pierścieni, łuków.

Kostka dekoracyjna tarasowa SLAVIA | Kolor WANILIA
Image 3

Palisada łupana

Palisady i obrzegowania

Palisady i obrzegowania to elementy do wykańczania nawierzchni wykonanych z kostki brukowej, płyt tarasowych, stopni schodowych. W zależności od sposobu zabudowy, dają inne formy obrzegowania. Dzięki palisadzie łupanej w estetyczny sposób można wykończyć schody, podesty, chodniki. Kupić można kwadratową, prostokątną, okrągłą. Obrzeże może być standardowe, palisadowe, dekoracyjne. Postawić można na krawężnik i opornik. Obrzegowania pozwalają estetycznie oddzielić tereny zieleni od kostki brukowej. Oprócz funkcji estetycznej, pełnią też walory praktyczne. Dzięki palisadom nie osypuje się ziemia i kora ze zbocz oraz skarp. Sprawdzają się też do wydzielania stref dla pieszych, oddzielania poziomów w ogrodzie, rabat.

Palisada lupana | Kolor MARAGO

Pozostałe produkty firmy Kost-Bet typu: ogrodzenia łupane, stopnie schodowe, obrzeża, krawężniki, palisady, produkty przemysłowe oraz inne kolory lub wzory kostek brukowych do zobaczenia w naszych ogrodach wystawowych.
Adresy punktów handlowych znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Sprawdź naszą ofertę!