More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Jadar

Image 1

Nostalit LUX

Kolekcja LUX

Produkty z kolekcji LUX wyznaczają nowy trend w projektowaniu przestrzeni ogrodowych oraz stanowią dopełnienie kolekcji klasycznej. Poprzez nieograniczone możliwości kolorystyczne i szeroki zakres formatów i kształtów produktów brukarskich posiadamy nieograniczone możliwości aranżacyjne. Produkty kolekcji LUX wyróżniają się wysoką jakością. Wprowadzają do ogrodu elegancję, a połysk szlachetnego kruszywa na powierzchni kostki sprawia że nawierzchnia staje się wyjątkowa.

Wysokosc: 4, 6 cm | Dlugosc: 13/5; 11/8; 12; 9; 18 cm | Szerokosc: 12 cm
Image 2

Luna klasyczna

Kolekcja klasyczna

Produkty kolekcji Klasycznej charakteryzują się wysoką trwałością i wyjątkową jakością. To prosta, gładka i standardowa linia produktów. Doskonale wpisuje się do każdej przestrzeni ogrodowej. W połączeniu z innymi kolekcjami może tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Poprzez bogate wzornictwo kształtów, produkty możemy wykorzystywać w różnych rozwiązaniach aranżacyjnych. Ułożymy wąską ścieżkę w głębi ogrodu, boisko do gry w koszykówkę, ale także wejście do domu.

Wysokosc: 6 cm | Dlugosc: 7; 14; 21 cm | Szerokosc: 14 cm
Image 3

Savona ColorBlend

Kolekcja ColorBlend

Stwarza możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności z luksusową architekturą. Doskonale komponuje się z nowoczesną surową geometrią budynków, jak również świetnie wpisuje się w przestrzeń klasyczną. Niepowtarzalne przenikanie się tonacji o liniowym układzie daje możliwości zastosowania produktów z roślinnością o wątłym, lekkim i strzelistym pokroju. Kolekcja świetnie komponuje się ze szlachetnym kruszywem. Takie połączenie będzie eleganckim wykończeniem dla nawierzchni i jednocześnie subtelnym przejściem w strefę zieleni ogrodowej.

Wysokosc: 6 cm | Dlugosc: 5,3/7; 6,3/8; 7,3/9; 8,3/10; 9,3/11 cm | Szerokosc: 9 cm

Pozostałe produkty typu: obrzeża, krawężniki, palisady, produkty przemysłowe oraz inne kolory lub wzory kostek brukowych do zobaczenia w naszych ogrodach wystawowych.
Adresy punktów handlowych znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Sprawdź naszą ofertę!