More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Galabeton

Image 1

Płyta tarasowa Tori Silver Shadow

Grande

Seria składa się z dwóch grup produktów TRAWERTYNU oraz TORI o podobnych walorach estetycznych. Przygotowane z myślą o klientach znudzonych pospolitymi formami. Zdecydowane rozmiary oraz specyficzne formaty zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Charakterystyczna powierzchnia i duże gabaryty poszczególnych płyt sprawiają, że powierzchnie przypominają naturalny kamień. Idealnie sprawdzą się przy zagospodarowaniu dużych przestrzeni tarasów oraz placów. Niepowtarzalna gama kolorów pozwala nadać nowy charakter powierzchni oraz zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Wysokosc: 6 cm | Dlugosc: 21; 42; 63 cm | Szerokosc: 42 cm
Image 2

Płyta tarasowa Verano Wenge

Modern

Linia produktów charakteryzująca się zróżnicowaniem kształtów, pełnym wachlarzem barw od zimne po ciepłe i wyjątkową gładkością powierzchni. Odważne połączenia kolorów wchodzących w skład gustownych melanży łączą się w spójne kompozycje potrafiące zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nowoczesność linii polega głównie na jej uniwersalności: możliwości wielu kombinacji aranżacyjnych, skrajnych efektów wizualnych i wszechstronności zastosowań.

Wysokosc: 4 cm | Dlugosc: 40 cm | Szerokosc: 40 cm
Image 3

Kostka brukowa Pikolo Grafit

Dekor

Dekoracyjna linia kostek o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, dzięki której stworzyć można oryginalne aranżacje. Wielobarwność kompozycji pozwala przenieść się w błogi świat prosto z bajki. Wszystkie elementy wykonane są z dbałością o każdy szczegół, aby po ich ułożeniu, całkowicie oddać piękno danego produktu. Linia Decor w skład której wchodzą starannie wybrane kostki: PIKOLO, NOSTALIT I AKROPOL to system figlarnych a za razem eleganckich kostek.

Wysokosc: 6 cm | Dlugosc: 5,3/7,3; 6,3/8,3; 7,3/9,3; 8,3/10,3; 9,3/11,3 cm | Szerokosc: 9,1 cm

Pozostałe produkty typu: obrzeża, krawężniki, palisady, produkty przemysłowe oraz inne kolory lub wzory kostek brukowych do zobaczenia w naszych ogrodach wystawowych.
Adresy punktów handlowych znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Sprawdź naszą ofertę!