More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Nice

Image 1

Nice ROBUS 600

Napędy do bram przesuwnych

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Max ciezar bramy: 600 kg | Max dlugosc bramy: 8 m
Image 2

Nice Wingo 2024

Napędy do bram skrzydłowych

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

Max ciezar jednego skrzydla: 200 kg | Max dlugosc jednego skrzydla: 2 m
Image 3

Nice Look B

Wideodomofony

Wysoka funkcjonalność oraz nowoczesny design to cechy, które sprawiają, że wideodomofony z oferty Nice są idealnie dopasowanym rozwiązaniem dla potrzeb polskiego rynku. Wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie zużycie energii, prosty w obsłudze interfejs i konkurencyjna cena to tylko niektóre spośród ich licznych zalet.

Wyswietlacz 7" | Dotykowe przyciski | Zestaw dla domu jednorodzinnego

Aby poznać szczegółową ofertę firmy Nice prosimy o kontakt.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz monterem firmy Nice.
Adresy punktów handlowych znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Sprawdź naszą ofertę!